Műszak

Karbantartó - Fót

A leendő munkatárs feladatai:

    • időszakos megelőző karbantartások elvégzése,
    • épület, épületgépészeti berendezések és rendszerek, gépek, berendezések karbantartásának elvégzése,
    • eseti hibaelhárítás, karbantartási és felújítási fizikai munkák elvégzése:
    1. vízszerelési javítási munkák, dugulás-elhárítás,

    2. klíma-, légtechnikai- illetve fűtőberendezések kisjavítása, az üzemszerű működés folyamatos felügyelete, biztosítása,

    3. épület-és bútorasztalos munkák,

    4. kisebb elektromos javítási munkák, világítótestek üzemképességének biztosítása,

    5. kisebb kőműves, burkoló munkák,

    6. lakatos javítási munkák,

    7. tárgyi eszközök leltározása, mozgatása,

    8. kertgondozás, gyepgondozás.

    • helyszíni bejárás, ellenőrzés a munkaterületén, észlelt meghibásodások jelentése,
    • energia fogyasztási adatok kezelése,
    • külsős szakiparok rendszeres és eseti karbantartásának, javításának felügyelete,
    • zászlózási rend betartása,
    • veszélyeshulladék-kezelés, szelektív hulladékgyűjtés,
    • anyag-, alkatrészvásárlás, készletezés,
    • papíráru, irodaszer szétosztás, higiéniai termékek kihelyezése,
    • részvétel tűzvédelmi eszközök, berendezések időszakos ellenőrzésében,
    • részvétel munka-, tűzvédelmi bejárásokon,
    • elsősegély felszerelés folyamatos biztosítása,
    • energiatakarékossági észrevétel-, javaslattétel,
    • kárelhárítás, valamint karbantartó munkatárs akadályoztatása esetén közreműködés az Infrastruktúra Üzemeltetési Iroda működési területén adódó karbantartási és üzemeltetési feladatok ellátásában.

Elvárás a jelentkezővel szemben:

    • felelősségteljes önálló munkavégzés,
    • fokozott terhelhetőség,
    • kiváló problémamegoldó képesség.

Egyéb követelmények:

    • „B” kategóriás jogosítvány.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség:

    • villanyszerelői képzettség.

Előnyt jelent az elbírálásnál:

    • 2-3 éves szakmai tapasztalat,
    • egyéb, épület-fenntartási szakmában szerzett képzettség illetve gyakorlat.

A munkavégzés helye:

    • Fóti Központi Járműfenntartó Üzem és a VOLÁNBUSZ Zrt. működési területe.

A munkaviszony időtartama:

    • határozott idejű munkaviszony (1 év).

A munkaidő típusa:

    • teljes munkaidő.

A munkakör betölthető:

    • 2018. november 1-től.

Amit nyújtunk:

    • biztos vállalati háttér,
    • juttatás a Kollektív Szerződés szerint,
    • vonzó cafetéria csomag,
    • ingyenes utazási lehetőség közösségi közlekedési járatokon.

    • A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével, „karbantartó Fót” tárgy megjelölésével az allas@volanbusz.hu e-mail-címen várjuk.

További információ: +36 1 465 5711.

Jelentkezését megelőzően a következő linken legyen szíves olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat: http://www.volanbusz.hu/hu/adatvedelem

Köszönjük.

ELÉRHETŐSÉG

Cím: 1066 Budapest, Teréz krt. 38.
Posta cím: 1391 Budapest, Pf. 221.
Telefon: +36 (1) 428 2150