Műszak

A VOLÁNBUSZ ZRT.

MŰSZAKI IGAZGATÓSÁGÁNAK

MONORI JÁRMŰFENNTARTÓ ÜZEME

felvételt hirdet

KAROSSZÉRIA LAKATOS

munkakör betöltésére

A leendő munkatárs feladatai:

  • gépjárművek alvázának, vázszerkezetének, külső lemezborításának, szerelvényeinek elkészítése, szerelése, felújítása,
  • a járműszerkezeti és karosszéria jellegű munkáknál esetlegesen felmerülő hegesztési műveletek végzése,

  • szélvédő, oldalablak kivágása, beragasztása, szélvédő kavicsfelverődés javítása,

  • ajtó és ülés működtető mechanizmusok javítása,

  • műanyag karosszéria elemek javítása,

  • sérülésjavítások elvégzése,

  • a munkavégzéshez használt gépek, berendezések rendeltetésszerű használata,

  • a szakmája gyakorlásához előírt és érvényben lévő típusonkénti technológiák betartása,

  • típusismeret megszerzése és alkalmazása,

  • saját szerszámainak rendben tartása,

  • a beiskolázott tanfolyamokon való eredményes részvétel,

  • a munkavédelmi-, tűzvédelmi-, biztonsági előírások betartása,

  • környezetkárosító anyagok szakszerű kezelése.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • szakirányú végzettség (karosszéria lakatos).

Előnyt jelent:

  • autóbusz, illetve haszongépjármű javításban szerzett tapasztalat,

  • C, D kategóriás vezetői engedély.

A munkavégzés helye, ideje:

  • Monori Járműfenntartó Üzem.

Munkaviszony időtartama:

  • határozott idejű munkaviszony.

Munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő.

Amit nyújtunk:

  • biztos vállalati háttér
  • juttatás a Kollektív Szerződés szerint,
  • választható cafetéria elemek,
  • ingyenes utazási lehetőség a Társaság autóbuszjáratain.

A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajzzal, „karosszéria lakatos” tárgy megjelölésével a sandor.rendek@volanbusz.hu email címen folyamatosan lehet beadni.

Kérjük, pályázatát az allas@volanbusz.hu email címre is megküldeni szíveskedjen.

A pozícióval kapcsolatban Rendek Sándor üzemvezető nyújt felvilágosítást a következő telefonszámon: +36-20-9-724-948.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével adatai automatikusan HR adatbázisunkban kerülnek, melyet a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezelünk. Adatait marketing célra nem használjuk fel, továbbá harmadik fél részére sem adjuk át. Amennyiben adatai tárolásához nem járul hozzá, kérjük, jelentkezésében ezt külön jelezze.

Köszönjük.

ELÉRHETŐSÉG

Cím: 1066 Budapest, Teréz krt. 38.
Posta cím: 1391 Budapest, Pf. 221.
Telefon: +36 (1) 428 2150