Forgalmi

Autóbusz-vezető (Szentendre, Pilisszentlászló, Leányfalu, Tahitótfalu és a Szentendrei-sziget települései, Dunabogdány, Visegrád, Dömös, Pilismarót, Esztergom, Budapest, Pomáz, Budakalász)

A leendő munkatárs feladatai:

  • A gépjárművek biztonságos üzemeltetése
  • Az utazási feltételekben és a közlekedés lebonyolítására vonatkozó előírások betartásával az utasok szállítása menetrendszerinti, ill. a különjáratokon
  • A menetrend pontos betartása, időre történő beállás a megfelelő kocsiállásra
  • Jegy és bérletárusítás, ill. ellenőrzés

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Általános iskolai végzettség
  • „D” kategóriás vezetői engedély
  • Autóbuszvezetői GKI
  • PÁV II.

Egyéb képzettségi követelmények:

  • Autóbuszvezetői szaktanfolyam

A munkavégzés helye:

  • Északi Forgalmi Üzem Észak-budai Forgalmi Terület működési területe (11-es út térsége)

A munkaidő típusa:

  • Teljes munkaidő

A munkaviszony időtartama:

  • Határozatlan idejű munkaviszony

A munkakör betölthető:

  • A jelentkezés elbírálását követően azonnal

Amit nyújtunk:

  • Vonzó béren kívüli juttatások;
  • Szükség esetén szállás biztosítása;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Biztos vállalati háttér.

A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével, „autóbuszvezető” tárgy megjelölésével a csaba.jolsvai@volanbusz.hu e-mail-címen folyamatosan várjuk.

Jelentkezését az allas@volanbusz.hu e-mail-címre is kérjük megküldeni.

A pozícióval kapcsolatban Jolsvai Csaba üzemigazgató-helyettes nyújt felvilágosítást munkaidőben a következő telefonszámon: +36-70/330-66-18.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével adatai automatikusan HR adatbázisunkba kerülnek, melyet a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezelünk. Adatait marketing célra nem használjuk fel, továbbá harmadik fél részére sem adjuk át. Amennyiben adatai tárolásához nem járul hozzá, kérjük, jelentkezésében ezt külön jelezze.

Köszönjük.

ELÉRHETŐSÉG

Cím: 1066 Budapest, Teréz krt. 38.
Posta cím: 1391 Budapest, Pf. 221.
Telefon: +36 (1) 428 2150